четвер, 24 січня 2019 р.

Зустріч з Миколою Тимошиком


   16 січня 2019 року в Спілці письменників України (колишній особняк Лібермана) відбулася зустріч з Миколою Тимошиком, письменником, журналістом, публіцистом, вченим, в рамках культурного заходу для бібліотечних працівників міста.


     Микола Тимошик – людина, яка є справжнім патріотом України, якому болять проблеми рідного краю, який переймається життям свого народу і палко вірить в щасливе майбутнє нації.


     Микола Тимошик – важлива постать в сучасному інформаційному просторі. Його голос впевнено доносить до нас правдиву історію рідної землі, те, що повинен знати кожен свідомий українець.

     Зустріч з такою яскравою особистістю пройшла надзвичайно приємно, тепло. Автор познайомив нас зі своїми книгами, серед них нововидана «Село» у двох томах: том 1 – «Зійти з безпам’ятства», том 2 – «Трудний шлях відмосковлення, в яких оголюються невідомі факти з історії українського села.

     Ми пишаємося тим, що в нашій бібліотеці є книга Миколи Тимошика "Її величність - книга

(Історія видавничої справи Київського університету 1834 – 1999)".

     Кожного разу, коли ми буваємо в Спілці письменників України (колишній особняк Лібермана), ми в захваті від його архітектури і інтер'єру.

Немає коментарів:

Дописати коментар